(067) 352-66-65

(050) 352-66-25

(093) 352-66-65

пластиковые емкости и резервуары для воды

пластиковые емкости и резервуары для воды

Фильтры для воды

МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЧОТИРИ ЛАПИ» ГОТОВА ДОЛУЧИТИСЯ ДО ТУРБОТИ ПРО БУРИХ ВЕДМЕДІВ У РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ НПП «СИНЕВИР»

22 листопада Національний природний парк «Синевир» відвідав голова авторитетної міжнародної організації із захисту тварин «Чотири лапи» Амір Халіл.
Міжнародна організація «Чотири лапи» займається захистом тварин, які страждають через економічні, наукові та інші причини. Представники цієї організації підтримують будівництво в Національному природному парку «Синевир Реабілітаційного центру для бурих ведмедів, і висловили готовність надати необхідну допомогу зі свого боку, оскільки мають великий досвід у цій справі. Передусім, це стосується питань транспортування тварин, забезпечення їх необхідними медикаментами і лікуванням. Крім того, вони готові поділитися власним досвідом через проведення навчальних тренінгів для працівників національного парку.
Амір Халіл детально ознайомився з будівництвом Реабілітаційного центру для бурих ведмедів і був приємно вражений, що за короткий час зроблено такий великий об'єм робіт. Він схвально відгукнувся про обране місце для реалізації цього проекту, а також дав ряд корисних порад щодо удосконалення умов проживання тварин у центрі.
Відкриття Реабілітаційного центру для бурих ведмедів в Національному природному парку «Синевир» відбудеться найближчим часом.

twitter

 
© 2003—2012 plastbak.kiev.ua